Sesje zdjęciowe

Plener do sesji zdjęciowych

Winnica Łukasz oraz XIX wieczny folwark stanowią niezwykle wdzięczne tło do fotografii plenerowych które z tym rokiem postanowiliśmy udostępnić dla szerszego grona. Z ogromną chęcią zapraszamy do zrealizowania sesji rodzinnych, ślubnych, portretowych oraz wszystkich innych w których drugi plan zdjęcia ma oddawać sielankowy klimat polskiej wsi.

 

Fot. Nieobiektywne

Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu fotografów i zainteresowane osoby. Plener zdjęciowy udostępniamy w okresie całorocznym. Winnica późną wiosną syci oczy cudowną zielenią, w okresie letnim pozwala uwiecznić magię polskiego lata natomiast w okresie wczesnojesiennym dojrzałe owoce na tle rozwiniętych liści winorośli tworzy unikatowe połączenie kolorów.

W najbliższym czasie obiecujemy uzupełnić galerię zdjęć o wszystkie dostępne scenerie.

Zuzanna Pietrasik
667 485 505

E-mail
winnicalukasz@gmail.com

Udostępnione obiekty

  • Winnica
  • Murowana sala
  • Folwark
  • Zabudowa gospodarcza
  • Remontowany XIX Pałac
  • Stajnia z końmi

Lokalizacja

Winnica Łukasz wchodząca w skład zespołu folwarczno-parkowego w miejscowości Wityń, w województwie lubuskim to miejsce będące realizacją wieloletnich marzeń. Udało nam się stworzyć lubuską winnicę która cieszy nie tylko wytwarzanym winem, ale również w połączeniu z otaczającą je przyrodą, zabytkową zabudową oraz rolniczym profilem działalności tworzy malowniczy krajobraz stanowiącym piękne tło sesji plenerowych oraz kadrów krajobrazowych.

WhatsApp chat